Зріст тата n см а зріст сина становить 4/7 зросту тата.Наскільки зріст сина менший за зріст тата ?


Ответы на вопрос

Отвечает Устьянцев Егор.

Відповідь:

Зріст сина менший за зріст тата на 3/7 × n см.

Покрокове пояснення:

Зріст тата n см а зріст сина становить 4/7 зросту тата, тобто 4/7 × n см.

Таким чином зріст сина менший за зріст тата на:

n - 4/7 × n = ( 7/7 - 4/7 ) × n = 3/7 × n см.