Задача 2: (1 бал) Людина піднімає рюкзак масою 20 кг на висоту 2 м за 5 секунд. Яка потужність, з

якою працює людина? Срочно!!! Даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Доскина Вика.

Ответ:80Вт

Объяснение:

Дано:

m=20кг

h=2м

t=5с

Р-?

Розв'язання:

P=A/

A=mgh= 20*10*2 = 0400Дж

Р=400/5=80Вт