Мотоцикліст за 10 хв проїхав 1200 м.Який шлях він подолає за 0,75 год,якщо буде рухатися з такою ж

швидкістю​

Ответы на вопрос

Отвечает Вяткин Вова.

Ответ:

Объяснение:

10хв=1200м

0.75год =0.75*60=45хв

45/10=4.5 (раза)

1200*4.5=5400м