1133. У сім'ї Петренків дев'ятеро дітей і двоє батьків. Середній вік усіх дітей становить 6 років,

а середній 12 років. Який середній вік усіх членів родини вiк батьків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мешкова Алиса.

Перша дія 9*6 = 54 (p.) - загальний вік дітей.

Друга дія 12*11 = 132 (p.) - загальний вік усіх членів сім'ї.

Третя 132 - 54 = 78 (р.) - загальний вік батьків.

Четверта 78 : 2 = 39 (р.) - середній вік батьків.

Відповідь. 39 років.