У команді сім гравців.Двом із них по 10 років,трьом -по 11 років,а двом -по 12 років.Який середній

вік гравців у команді ?Помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шкаликова Дарина.
(10*2+11*3+12*2):(2+3+2)=11
Отвечает Саракеев Клим.

Ответ:

11

10+10+11+11+11+12+12=77

77/7=11