2. Задача Кролик зібрав з городу врожай овочів. Моркви було 72кг, капусти у 3 рази менше, а ріпи на

26кг більше, ніж капусти. Скільки овочів заготував кролик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Надзуга Илья.
Капусти: 72/3 = 24кг.
ріпи: 24 + 26 = 50кг.

всього заготував: 72 + 24 + 50 = 146кг овочів