ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА! Розвязування задач за допомогою рівнянь. фермер зібрав 1800 кг овочів, при

чому картоплі було зібрано в 5 разів більше, ніж моркви. А капусти на 120 кг більше ніж моркви, скільки кілограмів овочів кожного виду зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Шую Галя.

Пусть х кг - морковь, тогда 5х кг - картофель, (х + 120) кг - капуста. Всего собрано 1800 кг овощей. Уравнение:

х + 5х + х + 120 = 1800

7х = 1800 - 120

7х = 1680

х = 1680 : 7

х = 240 (кг) - морковь

5х = 5 · 240 = 1200 (кг) - картофель

(х + 120) = 240 + 120 = 360 (кг) - капуста

Вiдповiдь: 240 кг моркови, 1200 кг картоплi i 360 кг капусти.