Довжина ділянки - 600 метрів, а її ширина - у 6 рази менша. За один день ⅘ площі лісової ділянки

засадили соснами,а решту ялинками. Яку площу займе ділянка, засаджена ялинками?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Акжол.

Відповідь:

Ділянка засаджена ялинками займає площу у 12 км²

Покрокове пояснення:

600 : 6 = 100 (м) - ширина ділянки
600 * 100 = 60000 м² = 60 км² - площа ділянки
60000 : 5 * 4 = 48000 м² = 48 км² - площа ділянки засаджена соснами
60000 - 48000 = 12000 м² = 12 км² - площа ділянки засаджена ялинками