Довжина поля прямокутної форми 800 м а ширина в 4 рази менша.Помідорами засадили 3\4від усієї площі

а решту морквою.Яка площа засаджена морквою 4 )

Ответы на вопрос

Отвечает Бакирова Диёра.

Ответ:

40000(м2)

Пошаговое объяснение:

800:4=200(м) - ширина

S=800×200=160000(м2)

160000×3/4=120000(м2) - засаджено помідорами

160000-120000=40000(м2) - засаджено морквою