Довжина поля прямокутної форми 800м, а ширина в 4 рази менша. 3/4 всієї площі засадили помідорами,

а іншу частину морквою. Яка частина засаджена морквою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Jalgasbai Adilet.

Ответ:

1/4 частина

Пошаговое объяснение:

-Довжина=800м

-Ширина=? в 4рази меньше ніж довжина

Sпр.=?

Помідорів=3/4 Sпр.

Решта морква=?

Рішення

1)800:4=200 (м) ширина

Sпр.=ширина×довжину

2)Sпр.=800×200=160000 (м²) вся площа

3)160000:4×3=40000*3=120000 (м²) площі займають помідори

4)160000-120000=40000 (м²) площі займає морква

Пропорція

160000 м²-100%

40000м²-х%

Х=40000*100/160000=25%

25%=25/100=1/4 площі засіяна морквою

Відповідь: 1/4 частина площі засіяна морквою

Отвечает Сильванович Маргарита.

Пошаговое объяснение:

Решение:

1) 800:4=200(м) - ширина.

2)800·200=160000(м²) - площадь поля.

3)160000:4·3=120000(м²) - засадили помидорами.

4)160000-120000=40000=160000/40000=1/4(м²) - засадили морковью.

Ответ: 1/4 м².