Довжина лісової ділянки -400 метрів,а її ширина у 4 рази менша,ніж довжина. За один день 4/5 площі

лісової ділянки засадили соснами ,а решту ялинами.Яку площу складає ділянка засаджена ялинами?

Ответы на вопрос

Отвечает Левшуков Дмитрий.
400:4=100м
1-4/5=1/5(робимо як дробове число)
400 • 1/5 = 80м
Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

80 м

Пошаговое объяснение:

1) якщо ширина ділянки у 4 рази менша, ніж її довжина, значить:

400:4=100 - ширина ділянки

2) візьмемо длянку, як 1 ціле число. Тоді площа ялин:

1 - 4/5=1/5

3) Знаходимо площу ділянки, засадженої ялинами. Для цього ми маємо помножити загальну площу ділянки (400 м) на 1/5 (площу, заасаджену ялинами):

400*1/5= 400/5= 80 м