Решить задачи пожалуйста. магазин продав 12 банок за два дні. Першого дня виручка становила 32 грн,

а другог - 64 грн. Скільки банок було продано першого т другого дня окремо? 2. Довжина лісосмуги прямокутної форми 600 м, а ширина - в 5 разів менша. 5/8 всієі площі засаджено кленами, а решта - липами. Яка площа засаджена липами. Спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) 32 + 64 = 96 (грн) - виручка за 1 і 2 день
96 / 12 = 8 (грн) - ціна 1 банки
32 / 8 = 4 (банки) - продано 1 дня
64 / 8 = 8 (банок) - продано 2 дня
2) 600 / 5 = 120 (м) - ширина лісосмуги
S = 600 × 120 = 72000 (м^2) - площа лісосмуги
72000 × 5/8 = 45000 (м^2) - площа, засаджена липами