,Довжина ділянки - 20 метрів а її ширина 12 метрів 3/8 площі ділянки займають яблука в решту -

вишні Яку площу ділянки займають вишні

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 20 · 12 = 240(м²)  - площа ділянки

2) 240 · 3/8 = 30·3 = 90(м²) - ПЛОЩА, ЯКУ ЗАЙМАЮТЬ ЯБЛУНІ

3) 240 - 90 = 150(м²) - площа , яку займають вишні

Отвечает Паршина Виктория.

Ответ:150 м²

ВОТ ЭТО ЯЧ ТАК ДУМАЮ