довжина фруктового саду прямокутної форми 10м, а ширина - 4м. половину площі займають яблуні, а

решту - вишні. яку площу займають вишні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

20 м²

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника дорiвнюэ добутку довжини на ширину, тобто площа  фруктового саду 10*4 = 40 (м²).

За умовою  половину площі займають яблуні, а решту - вишні, тобто вишні займають iншу половину. Знайдемо половину площi саду:

40 : 2 = 20 (м²)