Площа саду становить 6400 м2. Частину цього саду у вигляді прямокутної ділянки зі сторонами 80 м і

30 м займають абрикоси, а 1/4 решти площі займають вишні. Яку площу саду займають вишні

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Ответ:

1000 м2

Пошаговое объяснение:

S=6400 м2

Площадь абрикосов=80*30=2400 м2

Площадь вишни=(6400-2400)*0.25=4000/4=1000 м2