Ділянка прямокутної форми має довжину 60м а ширина 40м берези займають3/8 площі ділянки а решту

дуби. Яку площу лісової ділянки займають дуби

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Алена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:тьмсиа кбкбкбеьеьебеб

Отвечает Лепёхин Никита.

Ответ:

S=60*40=2400 (м в квадрате) площадь прямоугольника

2400:8*3=900 (м в квадрате)-занимают березы

2400-900=1500(м в квадрате)-занимают дубы

Пошаговое объяснение: