Сад прямокутної форми має довжину 80 м і ширину 60м 5,8 площі саду займають яблуні, а решту груші.

Яку площу саду займають груші

Ответы на вопрос

Отвечает Гречишников Влад.

Ответ: 1800 м2

Пошаговое объяснение:

S=a*b?

80*60=4800(м2)-площа садка

4800/8=600(м2)-1 частина площі садку

600*5=3000 (м2)-площа яблуні

4800-3000=1800 (м2)-площа, яку займають груші