Сад прямокутної форми має довжину 64 м, а ширину-40 м. 2-5 площі саду займає айва, а решту груші.

Яку площу саду займають груші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Юля.

Ответ:

1536 сантиметров²

Пошаговое объяснение:

Площадь сада=64*40=2560см²

Найдем площадь айвы:

S=2560*2/5=1024см²

Найдем площадь груши:

S=2560-1024=1536см²