сад прямокутної форми має довжину 64 метра а ширина на 24 меньша 2/5 займає айва а інше груші яку

площу саду займає груша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Лена.

Ответ:

1536

Пошаговое объяснение:

64-24=40( м)- ширина саду

64*40=2560( м2) - площа саду

2560:5*2=1024( м2)- займає айва

2560-1024=1536( м2)- груша