Довжина ділянки прямокутної форми 80м, а ширина у 4 рази меньша. 3/8 площі ділянки засіяли

буряками, а решту засадили картоплею. Яку площу займає картопля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Флейтман Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80 : 4 = 20 м ширина ділянки

Знайдемо площу ділянки : S= a*b= 80 * 20= 1600 м2

1600 * 3/8= 600 м2 засадили буряком

1600- 600 = 1000 м2 площа , яку займає картопля