Помогите решить задачу Сад прямокутної форми має довжину 90м.,а ширину-на 12м.меншу.Під вишні

відвели 2/3площі саду,а під сливи-решту.Яку площу саду відвели під сливи?

Ответы на вопрос

Отвечает Гогленков Иоанн.

Відповідь:

90-12=78 знайшли ширину

90х78=7020 метрів квадратних площа саду

7020х1/3=2340 метрів квадратних площа виділена під вишні

7020-2340=4680 або 7020х2/3=4680 метрів квадратних площа виділена під сливи