Сад прямокутної форми має довжину 80 м і ширину 60 м. 5/8 площі саду займають яблуні, а решту -

груші. Яку площу саду займають груші?

Ответы на вопрос

Отвечает Пешкова Александра.

S=a*b? значит 
80*60=4800(м2) площадь сада
4800/8=600(м2) 1 часть площади сада
600*5=3000 (м2) площадь яблони
4800-3000=1800 (м2) площадь груш