В одному складі є 120 кг груш, а в іншому - 90 кг груш. Що години з одного складу беруть по 15 ег

груш, а з іншого - по 5 кг груш. Серез скільки годин в одному складі залишиться груш удвічі менше, ніж у іншому? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бубликов Григорий.

Ответ:

Через 6 часов

Пошаговое объяснение:

х = через столько часов на одном складе станет вдвое меньше груш чем на другом складе

120 - 15 * х = 90 - 2(5 * х)

120 - 15х = 90 - 10х

-15х + 10х = 90 - 120

-5х = -30

х = -30 : (-5)

х = 6