У першому резервуарі в 3 рази більше рідини, ніж у другому, а в другому резервуарі на 80 л менше

ніж у першому. Скільки літрів рідини у кожному резервуарі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ананян Лёва.

Ответ:

40 л та 120 л

Пошаговое объяснение:

позначимо кількість рідини у другому резервуарі за х, тоді в першому вона буде 3х. складемо рівняння

3х = х + 80 (оскільки за умовою в другому резервуарі на 80 л менше, ми додаємо 80, тис самим дорівнюючи до кількості першого резервуару)

тоді

2х = 80

х = 40 (л) - кількість рідини у другому резервуарі

40×3=120(л) - кількість рідини у першому