. У першому резервуарі в 5 разів більше рідини, ніж у другому. Скільки рідини впершому

резервуарі, якщо в другому їїна 120 літер менше, ніж у першому?Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

x - количество жидкости во 2-м резервуаре, л.

5x-x=120

x=120/4=30 л жидкости во 2-м резервуаре.

30+120=150 л жидкости в 1-м резервуаре.