У першому резервуарі в 5 разів менше води ніж у другому. Скільки води в другому резервуарі якщо в

ньому її на 120 літрів більше ніж у першому

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкин Олег.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

х - 1 резервуар

5х - 2 резервуар

5х-х=120

4х=120

х=120/4

х=30л воды в 1 резервуаре

30+120=150 л воды во 2 резервуаре