3. Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 4. Знайди третій доданок, якщо перші два - 6,02 і 2,6.


Ответы на вопрос

Отвечает Коровкин Александр.

Відповідь6.67.

Покрокове пояснення:6.02+2.6:4=6.67

Отвечает Фёдорова Катя.

х- третій доданок

 \frac{6.02 + 2.6 + x}{3}  = 4 \\  8.62 + x = 4 \times 3 \\ 8.62 + x = 12 \\ x = 12 - 8.62 \\ x = 3.38

Відповідь: Третій доданок = 3,38