Перший доданок - сума чисел 270 і 300, другий 30. перший доданок - різниця чисел 310 і 50, другий

доданок 740. перший доданок - добуток чисел 80 і 6, другий доданок 120. перший доданок - частка чисел 490 і 70 другий доданок 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Соня.
(270+300)+30=570+30=600
(310-50)+740=260+740=1000
(80×6)+120=480+120=600
(490:70)+7=7+7=14