Прямокутник і квадрат мають однакові площі.Площа квадрата 25 см² знайти периметр прямокутника якщо

одне з його сторін дорівнює 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Денис.

Ответ:

29 см.

Пошаговое объяснение:

Площі квадрата та прямокутника мають співпадати. Так як сторона прямокутника нам відома (2 см) треба знайти другу сторону.

S прямокутника = 25 см²

Друга сторона прямокутника = 25 ÷ 2 = 12,5 см

P прямокутника = 12,5 + 12,5 + 2+ 2 = 29 см.