Знайдіть значення виразу (корінь над виразом 2-корінь з 5)до квадрату + (корінь на виразом,

корінь з 5-3)до квадрату

Ответы на вопрос

Отвечает Vasiliuk Elisaveta.

Ответ:

1.

Пошаговое объяснение:

(√(2-√5))² + (√(√5-3))² = |2-√5| + |√5-3| = √5-2+3-√5 = 1.