Частина студентів університету вивчає тільки англійську мову, частина — тільки німецьку, а частина

— обидві мови. Англійську мову вивчають 86% усіх студентів, німецьку — 44%. Скільки відсотків усіх цих студентів вивчають обидві мови? Будь ласка, терміново!​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

30%

Пошаговое объяснение:

100-86=14 не вивчають англійську
100-44=56 не вивчають німецьку

56+14=70
100-70=30