Допоможіть будь ласка у мене самостійна робота У класі 34 учні та учениці які вивчають якусь

іноземну мову 26 вивчають англійську мову a 20 німецьку мову кілька дітей вивчають обидві мови одночасно скільки дітей вивчають а) обидві мови б) лише англійську мову в) лише німецьку мову

Ответы на вопрос

Отвечает Садвакасов Батырхан.

Ответ:

a) Дітей, які вивчають обидві мови, можна знайти, віднімаючи загальну кількість дітей, що вивчають англійську та німецьку мови, від загальної кількості учнів:

34 - (26 + 20) = 34 - 46 = 8 дітей вивчають обидві мови.

б) Лише англійську мову вивчають 26 - 8 = 18 дітей.

в) Лише німецьку мову вивчають 20 - 8 = 12 дітей.

Пошаговое объяснение:

отметьте как лучший ответ пожалуйста :)