Студентській групі з 23 осіб усі студенти вивчають або англійську мову, або іспанську мову, або

обидві мови одразу. Відомо, що англійську мову вивчають 18 студентів цієї групи, а іспанську мову – 12 студентів. Скільки студентів цієї групи вивчають обидві мови?​ Срочно!!! Помогите пожалуйста..

Ответы на вопрос

Отвечает Шульцева Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

23 - 18 = 5 студентів, (залишок) які вивчають іспанську мову

23 - 12= 11 студентів , (залишок) які вивчають англійську мову

23 - 5 - 11 = 7 студентів вивчають обидві мови