Кожен учень деякого класу вивчае або англійську , або німецьку мови.Усього в класі 25 учнів,

англійську вивчають 21, німецьку 10. Відомо , що п'ята частина тих учнів школи , які одночасно вивчають англійську та німецьку складають саме учні цього класу . Скільки учнів у школі вивчають англійську та німецьку мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Кремешков-Зозуля Дмитрий.
1. 25-21=4 не учат английский
2. 25-10=15 не учат немецкий
3. 21+10=31 учат всего ин.яз
4. 31-(4+15)=12 учеников учат оба языка.
  Вроде правильно но с пояснениями что-то каряво