. Серед студентів, присутніх у кімнаті, 6 знають англійську мову, стільки ж – німецьку і 7

студентів французьку. Один студент знає всі ці три мови, 4 студенти знають німецьку і англійську, 2 – французьку і англійську і 3 студента знають німецьку і французьку мови. Скільки присутніх у цій кімнаті, якщо кожний з них знає хоча б одну іноземну мову?

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.
Англ  11111          5+(1 который знает только англ) = 6
Нем     1111111     6
Фран 11        11    4+(3 которые знают только фран) = 7
         11111111     8+1+3 = 12 студентов в комнате