Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,5. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,9 більше

другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

2,9:2=1,45

8,5-1,45=7,15 - число яке меньше

8,5+1,45=9,95 - число яке більше

Перевірка:

7,15+9,95=17,1

17,1:2=8,5

Значить відповідь правильна!

Отвечает Щербакова Ксюша.

Відповідь:2,9:2=1,45

8,5-1,45=7,15 - число яке меньше

8,5+1,45=9,95 - число яке більше


Перевірка:

7,15+9,95=17,1

17,1:2=8,5

Значить відповідь правильна!правильне

Покрокове пояснення: