До магазину завезли овочі, з них 27% складають огірки, 42% - картопля, а капусти – решта 496 кг.

Скільки кілограмів овочів завезли до магазину? (Відповідь записати числом, без одиниць вимірювання) у меня тест пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Самегова Сабина.

Ответ:

27%+42%=69%

100%-69%=31%-капусти

496/31=х/42

х=496×42/31=672

672/42=х/27

х=672×27/42=432

496+672+432=1600

Пошаговое объяснение:

/-дріб