До магазину завезли цибулі 227 кг, що в 7 разів менше, чим капусти, та на 16 кг більше,ніж

огірків.Скільки всього овочів завезли до магазину?​ 1) Скільки до магазину завезли капусти-2) Скільки до магазину завезли огірків-3) Скільки всього до магазину завезли овочів-​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Алексей.

Пошаговое объяснение:

227*7=1589- капусти

227-16= 211 кг огірків

1589+211+227=2027- всього овочів