У магазин привезли 700 кг капусти, моркви та цибулі, причому моркви було в чотири рази більше, ніж

капусти, а цибулі стільки, скільки капусти і моркви разом. Скільки кілограмів овочів кожного виду привезли в магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зулькарнеева Диана.

Ответ:

700 капусти

моркви? 4рази

Цибулi?

700*4=2800 моркви

700+2800=3500 Цибулi

Отвечает Драгун Анна.
Капусти-700кг>——)
Моркови-? <———-)
Цибулі-?
1) 700•4=2 800 моркови
2) 700+2 800=3 500 цибулі