У магазин Привезли 700 кг капусти, моркви та цибули, причому моркви було чотири разі більше, ніж

капусти , а цибулі стільки, скільки капусти і моркви разом. Скільки кілограмів овочів кожного виду привезли в магазин? Дам 15 баллов за это

Ответы на вопрос

Отвечает Заєць Аліна.

Ответ:

X=Капуста

x4=Морковка

x5=Лук

(P.s я русскоязычна)

Пошаговое объяснение:

x+5x+4x=700

10x=700

x=70

морковка=70*4=280

лук=70*5=350

капуста=70*1=70