1. У класі 32 учні. 7/8 з них були в театрі. Скільки учнів відвідали театр? 2. У класі 12 учнів

брали участь в олімпіаді, що становить 3/7 всього класу. Скільки учнів в класі? 3. До магазину завезли огірки, капусту та картоплю. Огірків завезли 300 кг, що становило 10/33 усіх овочів. Скільки кілограмів капусти завезли до магазину, якщо картопля становила 4/11 усіх овочів?

Ответы на вопрос

Отвечает Гимейн Миша.
РЕШЕНИЕ
1)
Часть от целого находим УМНОЖЕНИЕМ
32 * 7/8 = 28 чел - ОТВЕТ
2) 
Целое по его части находим ДЕЛЕНИЕМ
12 : 3/7 = 28 чел -ОТВЕТ
3)
Целое по его части
1) 300 : 10/33 = 990 кг - всего овощей.
Часть от целого
2)  900 * 4/11 = 360
Капуста -  остаток
3) 990 - 300 - 360 = 330 кг - капусты - ОТВЕТ