1. У господині було 6 індиків, курей - у 5 разів більше, ніж індиків, а качок - у 6 разів менше,

ніж курей. Скільки всього птахів у господині? 2. З однієї грядки зібрали 45 огірків, а з другої-36. Усі огірки замаринували у літрових банках, по 9 огірків у кожній. Скільки банокогірків одержали? 3. Школяры посадили 48 яблунь у 6 рядків, порівно у кожному. Груш в одному ряду на 1 більше, ніж яблунь. Скільки груш посадили школярі у 4 таких рядках? 4. Периметр квадрата 16 см, а периметр рівностороннього трикутника-15 см. Довжина сторони якої фігури менша і на скільки сантиметрів менша?

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Георгий.
1. 5*6=30 курей
30:6=5 качок
6+30+5=41 птах всего
2. 45+36=81 огурцов всего
81:9=9 банок
3. 48:6=8 яблочно посадили в один рядок
8+1=9 груш в одном рядку
9*4=36 груш посадили
4. 16:4=4 см сторона квадрата
15:3=5 см сторона треуг
5-4=1 см
Сторона треуг на 1 см больше