Накресли прямокутник довжина якого4,3 см, а ширина 1,4 см менше, ніждовжина. Обчисли його периметер

і площу

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Амина.

Пошаговое объяснение:

Р=1,4+1,4+4,3+4,3= 2,8+8,6=11,4см

S=1,4×4,3=6,02см²