одне з чисел у 4 рази більше від іншого, а їх сума дорівнює 50. Менше з чисел позначенно через х .

Яке з наведених рівнянь відповидае умови задачі: а) х+х +4=50 б)х+4х=50 в)х+х:4=50​

Ответы на вопрос

Отвечает Баянов Артем.

Нехай менше число х, тоді більше 4х.

 \boxed{x + 4x = 50 }\\ 5x = 50 \\ x = 50 : 5 \\x = 10 \\------- \\10 + 4 \cdot10 = 50 \\  10+ 40 = 50 \\50 = 50

Відповідь: б) х+4х=50.

Отвечает Сердюк Іра.
Варіант Б.
Х+4Х=50...