До кафе завезли 80 кг цукерок. З них 36% -«Ластівка», 24% - «Ромашка», а решта «Полуниця». Скільки

кг «Полуниці» завезли в кафе? * ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Крохалева Даша.

Ответ:

32 кг

Пошаговое объяснение:

ласточка = 80 *0,36 = 28,8 кг

ромашка 0,24 *80 =  19,2 кг

80 - 28,8+19,2 = 80-48 = 32 кг - клубника