У кафе завезли 40 кг цукерок. Із них 24% -- ,,Ластівка", 36% -- ,, Ромашка", а решта -- Сонечко".

Скільки кг цукерок ,, Сонечко" завезли в кафе​

Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.

Відповідь:16 кг

Покрокове пояснення:

1) 24 + 36 = 60 % завезли цукерок «Ластівка» та Ромашка» разом

2) 100 - 60 = 40% завезли цукерок «Сонечко»

3) 40:100*40= 16 кг завезли цукерок «Сонечко»