Задача У кафе завезли 40 кг цукерок. Із них 24% - Ластівка, 36% - Ромашка, А решта - Червоний

мак. Скількі кілограмів цукерок Червоний мак Завезли в кафе?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Кирилл.
100%-36%-24%=40%
0.4*40кг=16кг
Отвечает Дондокова Наташа.
100-36-24=40

40:100=0.4

0.4*40=16

Ответ:16кг