У магазин завезли 40кг.цукерок. Із них 24%- "Ластівка",36%- "Ромашка",а решта " Червоний мак".

Скільки кілограмів цукерок "Червоний мак" завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Фурс Даша.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

1) 24+36=60% - конфет Ластивка и ромашка

2)100-60=40% конфет Червоний мак

3)40 кг - 100%

    х кг -  40%

х=\frac{40*40}{100}=16 кг конфет Червоний мак

Отвечает Мотолыгина Виталина.

Ответ:

100% - 36% - 24%=40%

0,4* 40кг =16кг