Решите пжпжпж 1)Запиши у вигляді відсотків десятковий дріб 0,07 0,7 1,7 2)Скільки треба взяти

свіжих слив щоб отримати 3,9 кілограмів сушених якщо маса з сушеної сливи складає 13 процентів маси свіжої 3)Банк нараховує 17 процентів річних вкладник вніс до банку 6000 грн яка сума на рахунку власника буде через рік 4)У магазин завезли цукерки і печиво, причому цукерки становили 80 % завезеного товару. Печива було заве- зено на 18 кг менше, ніж цукерок. Скільки кілограмів цукерок і скільки кілограмів печива було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Маленкович Елизавета.

1.

0,07=7%;  0,7=70%;  1,7=170%

2.

3,9 кг ----- 13%

х  кг  -------100%

х=3,9*100:13=30

Відповідь: 30 кг.

3.

6000+0,17*6000=7020 грн.

Відповідь: 7020 грн.

4.

Всього товару завезено х кг, цукерок завезено 0,8х кг, тоді печива завезено 0,2х кг. За умовою 0,8х - 0,2х = 18

0,6х=18;  х=30

Всього завезли 30 кг товару, отже цукерок було 0,8*30=24 кг, печива 6 кг.

Відповідь: 24 кг цукерок, 6 кг печива.