Задача У кафе завезли 40 кг цукерок. Із них 24% - Ластівка, 36% - Ромашка, А решта - Червоний

мак. Скількі кілограмів цукерок Червоний мак Завезлм в кафе?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.
♣1) 40× 36 :100 = 14,4 кг цукерок Ромашка.
2) 40×24 : 100 =9,6 кг цукерок Ластiвка
3)40 - 14,4 -9,6 =16 кг цукерок Червоний мак.

1) 36 +24 = 60% цукерки Ластiвка и Ромашка.
2) 100% - 60%= 40 %  цукерки Червоний мак.
3) 40 х 40 : 100 = 16 кг цукерки. Червоний мак.
(Простите, я украинский не особо знаю)
Лайкните и подпишитесь на меня, я очень стараюсь! Отметьте как лучший!♣